ASUS ROG Phone 8, yakında global pazara çıkıyor

ASUS’un ROG Phone 8 serisinin küresel lansmanı yakın gibi görünüyor. Tayvanlı teknoloji devi, yaklaşan cihazın piyasaya çıkışını müjdeleyen bir tanıtım afişi paylaştı. Bu, son zamanlarda gördüğümüz bazı sertifika kayıtlarıyla uyumlu.

Resmi X hesabında (daha önce Twitter olarak bilinir) paylaşılan tanıtım görselinde, ROG Phone 8‘in “yakında” piyasaya çıkacağı belirtiliyor. Bilinmeyenler için, ASUS ROG Phone 8 serisi, şirketin en son nesil amiral gemisi oyun akıllı telefonlarından oluşuyor ve ROG Phone 8, ROG Phone 8 Pro ve ROG Phone 8 Ultra modellerini içeriyor.

ASUS ROG Phone 8, yakında global pazara çıkıyor

Maalesef, henüz resmi bir lansman tarihi açıklanmadı ama bu cihaz, geçen Nisan ayında piyasaya sürülen ROG Phone 7 serisinin doğrudan halefi olduğundan, benzer bir lansman takvimi bekleyebiliriz. Yakın zamanda, ASUS ROG Phone 8 ve ROG Phone 8 Pro, Zenfone 11 Ultra ile birlikte Bluetooth SIG sertifikasyonunda görüldü. Benzer şekilde, en üst seviye ROG Phone 8 Ultra modeli, 24GB RAM ile popüler bir performans test platformu olan GeekBench’te görüldü.

Bu model, Çin’in 3C sertifika otoritesinde de tespit edildi. Cihazların başka bir görünümü de IMEI veritabanında oldu. Şu ana kadar bildiklerimize göre, ASUS ROG Phone 8 serisi, Qualcomm’un en yeni ve en güçlü Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile donatılacak. Şu an elimizdeki bilgiler bunlar, ancak yaklaşan oyun telefonları hakkında daha fazla ayrıntı mevcut olduğunda güncellemeler sunmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x