Bahçeli’den yerel seçim mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ”Cumhur İttifakı 31 Mart 2024 için yola koyulmuştur. AKP ile çözemeyeceğimiz bir mesele olmayacaktır.” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Ankara İl Başkanları Toplantısı’nda açıklamalarda bulunuyor

“Estirdikleri fırtınada yollarını kaybettiler”

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şöyle:

”Siyaset hiziplerin çatışmasına dar kadrolu ekiplerin çekişmesine ortam açtığı müddetçe yüreklerin toplu vuruşu anlam ve değerini hızla kaybedecektir. Bunun sonu ve sonucu da hezimettir. Birbirine kıymet verip kılavuz olan şahsiyet özenmiş bezenmiş insanların başarıyı hak ettikleri pek çok tecrübeyle sabittir. Kaynakların kıt olup olmadığı tartışmalı olsa da bizim ve millet sevgimizin enginliği, kaynağının çok zengin olduğudur. Ne var ki sevdası yalan olanların vedası da hayat ve siyaset gerçeğidir. Faziletle rezillik arasında kalın duvar varsa bu duvardan bir insan geçecek kadar büyük bir delik vardır. Turp gibi bakan, marul gibi koltuk pazarlayan estirdikleri fırtınada yollarını kaybettiler mi? Karanlık ilişkileri deşifre oldu mu, daha neler neler olacak bekleyip göreceğiz.

”AKP ile çözemeyeceğiz bir mesela yoktur”

Cumhur İttifakı 31 Mart 2024 için yola koyulmuştur. AKP ile çözemeyeceğimiz bir mesele olmayacaktır. Tarafımız belli ve değişmedi. AKP ile müzakerelerde öncelik Türkiye Yüzyılı. Ne söz verdiysek tutarız.”

Ayrıntılar geliyor

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x