Oppo Find X7 Pro’dan ilk görüntü

Oppo, Çin pazarında Reno 11 ve Reno 11 Pro adında iki yeni orta segment amiral gemisi telefonunu piyasaya sürdü. Bu lansman, diğer markalar Snapdragon 8 Gen 3 veya Dimensity 9300 ile güçlendirilmiş bayrak gemisi telefonlarını piyasaya sürerken gerçekleşti. Rapora göre, marka 2024’ün ilk çeyreğinde Find X7 serisini tanıtacak. Find X7 serisinin yeni bir arka tasarıma sahip olacağına dair spekülasyonlar var. Weibo’da ortaya çıkan bir görüntü, iddia edilen Find X7 Pro’nun sekizgen bir kamera modülü ile donatılacağını gösterdi.

Görüntüde, daha önce hiç görülmemiş bir akıllı telefonun eşsiz sekizgen şekilli kamera modülü kullanılırken görüldü. Bir Çinli sızıntı yapan kişiye göre, bu cihaz başka bir şey değil, yaklaşmakta olan Find X7 Pro. Görüntüye yakından bakıldığında, cihazın dört kameralı bir kurulumla donatıldığı ve LED flaşının üst sol köşede yerleştirildiği görülüyor.

Oppo Find X7 Pro’dan ilk görüntü

Görüntü, Find X7 serisinin Find X6 serisi gibi yuvarlak bir kamera modülüne sahip olacağını iddia eden sızıntıları çelişiyor. Bu nedenle, sızdırılan görüntüyü bir miktar şüpheyle karşılamak gerekiyor.

Raporlara göre, Find X7 Pro’nun arka kamera kurulumu, OIS destekli 50 megapiksellik LYT-900 ana kamerayı içerecek. Bu kamera, 1 inçlik Sony IMX989 kamera sensörünün modifiye edilmiş bir versiyonu olduğu söyleniyor. 50 megapiksellik ultra geniş açılı kamera ve iki periskop telefoto kamera ile tamamlanması muhtemel. Cihazın 2.7x optik zoom özellikli 50 megapiksellik IMX890 periskop telefoto kamera ve 6x optik zoom özellikli 50 megapiksellik IMX858 periskop telefoto kamera ile gelmesi bekleniyor. Cihazın Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile gelmesi beklenirken, diğer özellikleri henüz açıklanmadı. Find X7’nin ise Dimensity 9300 yonga seti ile gelmesi bekleniyor. X7 serisinin Ocak sonu veya Şubat başında piyasaya çıkması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x